Találatok a következő címkére: Lewis Hamilton

Futamgyőzelemmel zárta Hamilton a Szingapúri Nagydíjat

Hamilton nyert, Vettel nullázott Szingapúrban - 2017. szeptember 17.

A tegnapi időmérőn domináló Ferrarik az első körben kiestek, Hamilton győzelemre váltotta az eső okozta káoszt. A brit világbajnoki éllovas ezzel 28 pontra növelte előnyét az összetettben.

autó, Forma-1, F1, Hamilton, Lewis Hamilton, Szingapúr, Szingapúri Nagydíj

Hamilton sima győzelmet aratott Monzában

A Mercedes diadalmaskodott a Ferrari pályáján - 2017. szeptember 3.

A Mercedes brit pilótája rajt-cél győzelemmel zárta az Olasz Nagydíjat, mellyel átvette az összetettben a vezetést a harmadik helyen befutó Vettellel szemben. Közéjük a szintén mercedeses Bottas ékelődött be.

autó, F1, Forma-1, HR-V, Monza, Olasz Nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton, Mercedes-AMG

Pályafutása 58. győzelmét aratta Hamilton a Belga Nagydíjon

Kemény hajrában győzött Hamilton Belgiumban - 2017. augusztus 27.

Döntő jelentőségű győzelemmel zárta ma Hamilton 200. F1-es versenyét, amely során 7 pontra csökkentette hátrányát a második helyen célba érő Vettellel szemben. A dobogó alsó fokára Ricciardo állhatott fel.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, Spa-Francorchamps, Belga Nagydíj, HR-V, Hamilton, Lewis Hamilton, Mercedes

Lewis Hamilton és Valtteri Bottas segítségével jótékonykodott a Mercedes-Benz Hungária

Egyetlen este 4 millió forintot gyűjtött gyerekeknek a Mercedes - 2017. július 28.

A F1 hazai futamának alkalmából a Mercedes-Benz Hungária ismét megrendezte a már hagyománnyá vált jótékonysági eseményét; közel 4 millió forint gyűlt össze.

autó, Mercedes-Benz, F1, Forma-1, Magyar Nagydíj, Lewis Hamilton, Nico Rosberg

Lewis Hamilton rajt-cél győzelmet aratott Silverstone-ban

Ötödször nyert Hamilton otthon - 2017. július 16.

A hazai közönség előtt szereplő Hamilton nyerte a Forma-1-es Brit Nagydíjat, ezzel egy pontra csökkentette hátrányát a vb-pontversenyben vezető, most hetedikként célba érő Vettellel szemben.

autó, F1, HR-V, Brit Nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton, Silverstone, Forma-1

Két világbajnok is távozhat a Forma-1-ből

Alonso és Hamilton kilép az F1-ből? - 2017. június 23.

A Libery Media több versenyt szeretne a száguldó cirkuszban, Alonso és Hamilton viszont máris nemtetszését fejezte ki. Lehet, hogy idő előtt nyugdíjba vonulnak?

száguldó cirkusz, autó, F1, Forma-1, Liberty, Media, Fernano, Alonso, Lewis Hamilton, Hamilton, versenynaptár

Lewis Hamilton könnyedén nyerte meg a Kanadai Nagydíjat

Sima győzelmet aratott Hamilton Kanadában - 2017. június 11.

Hamilton rajt-cél győzelmet aratott, mellyel karrierje hatodik sikerét aratta Montreálban. Mögötte Bottas és Ricciardo lett a sorrend. Vettel sokat bukott a rajt után.

autó, F1, HR-V, Kanadai Nagydíj, montreal, Hamilton, Lewis Hamilton, Mercedes-Benz

F1, Spanyol Nagydíj - Hamilton nyerte az izgalmas barcelonai futamot

Hamilton nyert, még közelebb áll az újabb világbajnoki címhez - 2017. május 14.

A szezon eddigi legizgalmasabbjának számító Spanyol Nagydíjon a háromszoros világbajnok Lewis Hamilton ért elsőként célba, összesítettben már csak 6 pont a lemaradása.

autó, Lewis Hamilton, F1, Forma-1, Spanyol Nagydíj

Debütált a címvédő idei autója, íme a Mercedes W08

Lobogó harcsabajusz és 360 fokos élő közvetítés - 2017. február 24.

Az első győzelemre esélyes csapat is bemutatta idei Forma-1 autóját. A Mercedes ezüstnyila karcsú vonalakkal és széles padlólemezzel debütált.

Mercedes W08, Mercedes, Ezüstnyíl, Mercedes-AMG, Forma-1, F1, F1 2017, Lewis Hamilton

F1, Abu-Dzabi - újabb győzelem Hamiltonnak, világbajnoki cím Rosbergnek

Hamilton nyerte a szezonzárót, de Rosberg a világbajnok - 2016. november 27.

Bár a Forma-1 idényzáró futamát Hamilton nyerte Abu-Dzabiban, csapattársa, a második helyen befutó, így első világbajnoki címét megszerző Rosberg még inkább ünnepelhet.

autó, F1, Forma-1, Abu-Dzabi, Lewis Hamilton, Nico Rosberg

Friss cikkek

Az Opel Southeast Europe új vezérigazgatója Enrico De Lorenzi

Olasz vezér vette át az Opel hazai irányítását

4 órája – Autósvilág hírei

Új vezérigazgatót ünnepel az Opel Southeast Europe. A Budaörsi székhelyen dolgozó Enrico De Lorenzi már tapasztalt, a spanyolországi Opel éléről váltott, de volt a Nissannál és a Fiatnál is.

Az új F2-ben debütál a Halo fejvédő

Fejvédővel szerelik az új F2 autókat

6 órája – Sztori

Ha nem kell az F1-nek, majd jól bevezetjük az F2-ben - fejvédő tesztüzemet szánnak a Forma-1 előszobájának, ami jövőre új néven folytatja.

Rekord hatótávot teljesített az Opel villanyautója

Opel Ampera-e: 754,9 km egy feltöltéssel

9 órája – Autósvilág hírei

Az elektromos autózás sokak számára egyet jelent a kis hatótávval. Az Opel Ampera-e most bizonyította, hogy akár belsőégésű társaihoz hasonló távolságot is meg lehet vele tenni egy feltöltéssel.