Találatok a következő címkére: Michelisz Norbert

Két pályacsúcs is Michelisz Norbi nevéhez köthető

Újabb öt versenypályán döntött rekordot a Civic Type R - 2016. június 17.

A Civic Type R bejárta Európa legendás versenypályáit, még a Hungaroringen is volt. A köridőket a sorozatgyártású változattal érték el.

Honda Racing, Honda, Honda Civic Type R, japán autó, Michelisz Norbert, Rob Huff, Nordschleife, köridő, pályacsúcs, rekord, gyorsasági, hungaroring

WTCC, Orosz Nagydíj: Lada-siker mellett is jók voltak a magyarok

Michelisz dobogós Moszkvában, Ficza is nagyot ment - 2016. június 12.

Moszkvában is zuhogott az eső a WTCC első futamán, az elhalasztott rajt miatti felfordulásban Michelisz Norbi egy büntetést is begyűjtött, a második futamon viszont remekelt.

autó, WTCC, Orosz Nagydíj, Michelisz Norbert, Ficza Ferenc

Kétszer három kör - ennyi volt a WTCC Német Nagydíja

Jól ment Michelisz Norbi a Nürburgringen - 2016. május 28.

A rekorder, 28,265 kilométer hosszúságú Nürburgringen csupán 3-3 kör volt a WTCC Német Nagydíjának két futama. Michelisz Norbinak 3. és 2. hely jutott.

autó, WTCC, Nürburgring, Michelisz Norbert

WTCC: kivétel nélkül lehúzták az összes Honda utóbbi két futamon  szerzett   pontjait

WTCC: kivétel nélkül lehúzták az összes Honda utóbbi két futamon szerzett pontjait

Balhé a WTCC-ben: az összes Hondát megbüntették - 2016. május 28.

Visszamenőleg kizárták a Hondákat a WTCC legutóbbi két futamáról. Michelisz Norbi 33 pontot veszített.

autó, WTCC, hungaroring, Michelisz Norbert

WTCC, Marokkó: Michelisz öt, kettő a mérce

Coronel győzni tudott, Norbi második Marokkóban - 2016. május 8.

Tom Coronel győzelem, esős második futam, teljes Honda dobogó, ezek ellenére unalmas vonatozás jellemezte a WTCC negyedik állomását.

sport, WTCC, WTCC 2016, Michelisz Norbert, Ficza Ferenc, gyorsasági, túraautó-világbajnokság, túraautó, honda civic wtcc

Május 1-jén rendezik meg a Nagy Futam IV. felvonását a Duna-parton

Vasárnap Nagy Futam, mutatjuk a programokat - 2016. április 27.

Ha május 1., akkor Nagy Futam. Ismét megrendezésre kerül a motorsport és légi parádé a Duna Lánchíd és Margit-híd közötti szakaszán.

autó, szórakozás, majális, Nagy Futam, autósport, versenyautó, Forma-1, rallye, DTM, túraautó, Michelisz Norbert

A hazai WTCC futam belülről - élménybeszámoló

Ilyen volt pálya mellől: a WTCC a Hungaroringen - 2016. április 25.

Fotók, beszámolók, belsős információk a világbajnokság hazai futamáról. Csapatfőnökök, versenyzők, sportbírók és a média szemszögéből.

Polestar Cyan Racing, autó, WTCC, túraautó-világbajnokság, túraautó vb, túraautó, gyorsasági, WTCC 2016, fotók, sport, Citroen, Lada, Honda, Volvo, Polestar, hungaroring, Michelisz Norbert, zengő motorsport, Ficza Ferenc, Nagy Dani, José María López, Yvan Muller

WTCC, Hungaroring - II. futam: dráma után dráma

Szakadó eső és óriási csúszkálások a WTCC 2. hazai futamán - 2016. április 24.

Újabb rajt-cél győzelem, ezúttal López által. Michelisz Norbi a 17. helyről a 6. helyre jött fel, majd az utolsó körben kitört kerékkel 10. helyre hozta be autóját.

autó, Michelisz Norbert, WTCC, hungaroring, Ficza Ferenc

WTCC, Hungaroring - I. futam: Michelisznek esélye sem volt

Hatalmas balszerencse: Norbi turbója a felvezetőkörön elfüstölt - 2016. április 24.

A gyári hondás Michelisz Norbi a fordított rajtsorrendes első futamon az 5. helyről indult volna, ám már a felvezetőkörön ki kellett állnia. Ficza Feri viszont pontszerző lett!

Michelisz Norbi pályacsúccsal nyitott az újraaszfaltozott Hungaroringen

Norbinak bejött az új aszfalt - 2016. április 22.

Hazánk WTCC csillaga a pénteki teszten a legjobb köridőt futotta. Csak így tovább, Norbi!

Friss cikkek

A közel 20 éves, városi miniautó sokkalta különlegesebb, mint hinnéd

Nem elírás: 10 milliót kérnek ezért a 19 éves smartért!

10 órája – Autósvilág hírei

Se valódi ajtaja, se valódi szélvédője sincs ennek a 2005-ben gyártott típusnak, mégis 8,5 és 10 millió forint között hirdetik őket a használtautó.hu találati listájában.

Nem csak pénteken és szombaton, hanem hétfőn is változnak az üzemanyagárak!

Hétfőn is rendkívüli üzemanyagár-változás jön!

15 órája – Autósvilág hírei

Folytatódik a rendkívüli üzemanyagár-változások sora, a jövő hét elején még tovább csökkennek az árak.

Rövid idő alatt rengeteg szabálytalan autóst csíptek el a rendőrök a legutóbbi buszsáv-razzián

Csak úgy röpködtek a buszsáv-bírságok!

16 órája – Autósvilág hírei

Akadt dolguk a budapesti rendőröknek, amikor a buszsávok szabályos használatát ellenőrizték. A rendőrök a két nap alatt összesen 45 járművezetővel szemben intézkedtek.

Friss tesztek

Kár, hogy nincs hozzá benzinmotor. Viszont nagy kedvezmény az van!

Ebből is népautó lehetne - MG5 teszt

Mindene megvan az MG5-nek, amitől igazi sláger lehetne a családi autóra vágyók számára. Már csak egy olyan motor kellene bele, ami szélesebb közönség számára is ideális.

Él még a TDI legenda? Teszten az új Passat a 150 lóerős dízellel!

Az utolsó "igazi" Volkswagen? Kipróbáltuk!

Vajon tudja még az új Passat azt, ami annak idején igazán legendássá tette a német gyártót? Bejártuk vele az országot, hogy kiderítsük!

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!