Találatok a következő címkére: Michelisz Norbert

Mozgalmasra sikeredett Michelisz Norbinak a hungaroringi WTCC-hétvége

Koccanás, defekt, kiesés, de egy 4. hely is jutott Michelisznek - 2017. május 14.

Michelisz Norbi nem csupán a dobogóra, győzelemre is hajtott a Hungaroringen, végül azonban egyik sem jött össze neki

autó, WTCC, hungaroring, Michelisz Norbert

Pénteken ingyenesen, a hétvégén jelképes áron látogatható a hungaroringi WTCC hétvége

Most hétvégén hazánkban a WTCC - 2017. május 12.

A WTCC nem csak sokszor izgalmasabb, mint a Forma-1, ha élőben néznénk, akkor sokkal olcsóbb is. Most a hétvégén a Hungaroringen látható a sorozat, ETCC és Kia Lotos Race betétfutammal együtt.

autó, WTCC, hungaroring, Michelisz Norbert, ETCC, Kia Lotos Cup

TCR versenycsapattal erősít a magyar autósport

Saját versenycsapatot indított Michelisz Norbi - 2017. március 20.

A gyorsasági autósportból ismert Michelisz Norbert idén nem csak a WTCC bajnoki címére hajt, hanem saját versenycsapatával segíti a jövő tehetségeit is.

autó, autósport, motorsport, Michelisz, Michelisz Norbert, M1RA, TCR, TCR bajnokság, versenycsapat

Francia pilótát jelentett be a hazai WTCC csapat

Ex-Forma-1 pilóta fia a Zengő Motorsportnál - 2017. február 3.

Új irány, de izgatottan áll a kihívás elébe a Zengő Motorsport. Francia pilótát igazoltak a 2017-es évadra, a második hely még kiadó.

Polestar Cyan Racing, WTCC, túraautó-világbajnokság, túraautó vb, fotók, sport, Citroen, Lada, Honda, Volvo, Polestar, hungaroring, Michelisz Norbert, zengő motorsport, Ficza Ferenc, Nagy Dani, José María López, Yvan Muller, WTCC 2017, Honda Civic TC1

Michelisz Norbi lecsúszott a WTCC évad dobogójáról, de így is legjobb évét zárta

WTCC: Michelisz a negyedik helyen zárta a szezont - 2016. november 26.

Michelisz Norbert előbb az ötödik, majd a negyedik helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) idei utolsó, katari állomásán, így negyedikként zárta a sorozatot.

autó, WTCC, Michelisz Norbert, túraautó-világbajnokság, Honda, zengő motorsport

WTCC, Sanghaj: három citroënes állhatott a dobogón, Michelisznek is   jutott egy második hely

WTCC, Sanghaj: három citroënes állhatott a dobogón, Michelisznek is jutott egy második hely

López után már a Citroën is WTCC-világbajnok - 2016. szeptember 26.

José María López már világbajnokként indulhatott a WTCC sanghaji futamán. A főfutamot nyerte, Michelisz a nyitón második lett, a Citroën világbajnok.

autó, WTCC, sanghaj, Michelisz Norbert, Citroen, José María López

WTCC, Japán Nagydíj: Michelisz Norbi a második futamon is jól ment, López világbajnokként ünnepelt

Magyar győzelem után újabb pontszerzés Japánban, López bajnok - 2016. szeptember 4.

Miután Michelisz Norbi a Japán Nagydíj első futamán rajt-cél győzelemmel nyert, a másodikon a tizedikről a nyolcadik helyre tudott feljönni, így újabb 4 pontot szerzett.

autó, WTCC, japán nagydíj, Michelisz Norbert, Honda

WTCC, Japán Nagydíj: Michelisz rajt-cél győzelmet aratott az első futamon

Magyar győzelem Japánban - Michelisz Norbi által - 2016. szeptember 4.

A Honda gyári csapatában versenyző Michelisz Norbi a márka számára hazai pályán rajt-cél győzelemmel nyert, a dobogóra csakis hondások kerültek.

WTCC, Argentin Nagydíj: Michelisz az első sorból indulhatott

Nagyot autózott Argentínában a ma 32 éves Michelisz Norbi - 2016. augusztus 8.

Michelisz Norbi a Q3-ba jutva a második futamon második helyről indulhatott, jól rajtolt, sokáig élen haladt, aztán kavicságy, 8. hely lett a vége.

autó, WTCC, Argentina, Michelisz Norbert

WTCC, Portugál Nagydíj: Chevy és Honda győzelem, Michelisz dobogón

Magyar siker Portugáliában: Michelisz 3. lett a második futamon - 2016. június 26.

Óvatosan versenyzett a hondás Michelisz Norbi a WTCC Portugál Nagydíján, de így is összejött neki a második futamon a 3. helyezés.

autó, WTCC, túraautó-világbajnokság, Michelisz Norbert

Friss cikkek

A közel 20 éves, városi miniautó sokkalta különlegesebb, mint hinnéd

Nem elírás: 10 milliót kérnek ezért a 19 éves smartért!

9 órája – Autósvilág hírei

Se valódi ajtaja, se valódi szélvédője sincs ennek a 2005-ben gyártott típusnak, mégis 8,5 és 10 millió forint között hirdetik őket a használtautó.hu találati listájában.

Nem csak pénteken és szombaton, hanem hétfőn is változnak az üzemanyagárak!

Hétfőn is rendkívüli üzemanyagár-változás jön!

14 órája – Autósvilág hírei

Folytatódik a rendkívüli üzemanyagár-változások sora, a jövő hét elején még tovább csökkennek az árak.

Rövid idő alatt rengeteg szabálytalan autóst csíptek el a rendőrök a legutóbbi buszsáv-razzián

Csak úgy röpködtek a buszsáv-bírságok!

15 órája – Autósvilág hírei

Akadt dolguk a budapesti rendőröknek, amikor a buszsávok szabályos használatát ellenőrizték. A rendőrök a két nap alatt összesen 45 járművezetővel szemben intézkedtek.

Friss tesztek

Kár, hogy nincs hozzá benzinmotor. Viszont nagy kedvezmény az van!

Ebből is népautó lehetne - MG5 teszt

Mindene megvan az MG5-nek, amitől igazi sláger lehetne a családi autóra vágyók számára. Már csak egy olyan motor kellene bele, ami szélesebb közönség számára is ideális.

Él még a TDI legenda? Teszten az új Passat a 150 lóerős dízellel!

Az utolsó "igazi" Volkswagen? Kipróbáltuk!

Vajon tudja még az új Passat azt, ami annak idején igazán legendássá tette a német gyártót? Bejártuk vele az országot, hogy kiderítsük!

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!