Találatok a következő címkére: Lewis Hamilton

Forma-1, Kanadai Nagydíj: Hamilton egyre közelebb Rosberghez

Újabb Hamilton-győzelem Montreálban - 2016. június 12.

Idén a Mercedes német pilótája, Nico Rosberg kezdte jobban a bajnokságot, az utóbbi két futamot megnyerő, egyben címvédő Lewis Hamilton viszont már a nyakában van.

autó, Forma-1, Kanadai Nagydíj, Lewis Hamilton, Mercedes

F1, Monacói Nagydíj: a mercedeses Hamilton a Red Bull hibája miatt győzhetett

Idei első futamgyőzelmét szerezte meg a címvédő Hamilton - 2016. május 29.

Bevállalós gumitaktika a Mercedesnél, elvétett gumicsere a Red Bullnál - így lett első Hamilton, második Ricciardo. Dobogós Pérez is.

autó, F1, Forma-1, Monacoi Nagydíj, Lewis Hamilton

A tavalyi után idén is behúzta a győzelmet Hamilton Oroszországban

Duplázott Hamilton Szocsiban - 2015. október 11.

Idei kilencedig győzelmét aratta a brit címvédő az Orosz Nagydíjon, mellyel 66 pontra növelte előnyét az összetettben. Dupla safety cart és számos izgalmas pillanatot hozott a futam.

autó, Forma-1, F1, Szocsi, Nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton

Akárcsak tavaly, idén is Hamilton nyerte a Japán Nagydíjat

Unalmas győzelmet aratott Hamilton Japánban - 2015. szeptember 27.

Egy jó rajtot követően a második helyről az élre ugrott Hamilton, vezető helyét pedig a futam végéig megőrizte. Mögötte Rosberg és Vettel ért célba.

autó, F1, Formula-1, japán nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton

Forma-1, Belga Nagydíj: Hamilton még közelebb a világbajnoki címhez

Izgalmas futam, újabb rajt-cél győzelem Hamiltontól Spaban - 2015. augusztus 23.

Végig fenyegetett, ám nem csapott le az eső a Forma-1 Belga Nagydíján, Spa-Francorchampsban. Hamilton újabb rajt-cél győzelemmel került még közelebb harmadik világbajnoki címéhez.

autó, Forma-1, Belga Nagydíj, Lewis Hamilton

Hamilton az első Mercedes-Benz CLA Shooting Brake-ről is lecsúszott

Hamilton tette a győztes licitet, mégsem vitte el a Merci CLA-t - 2015. július 28.

A Mercedes-Benz már-már hagyományos módon jótékonysági árverésen értékesítette a kecskeméti gyártású Mercedes-Benz CLA Shooting Brake első példányát.

autó, Mercedes, Mercedes-Benz CLA Shooting Brake, Lewis Hamilton, jótékonyság, Mercedes-Benz

F1: Lewis Hamilton 3. silverstone-i., 5. idei futamgyőzelmét ünnepelte

Hamilton nyerte az idei év legizgalmasabb Forma-1 futamát - 2015. július 5.

A címvédő Lewis Hamilton nyerte meg az F1-es Brit Nagydíjat, mellyel tovább növelte előnyét összetettben a mögötte célba érő Nico Rosberggel szemben.

F1 2015, autó, Forma-1, Brit Nagydíj, Silverstone, Hamilton, Lewis Hamilton

A Mercedesek Kanadában is legyőzhetetlenek voltak

Hibátlan versenyzéssel nyert Hamilton Kanadában - 2015. június 7.

Pályafutása 44. pole pozíciójából nyerte meg 4. Kanadai Nagydíját a mercedeses Lewis Hamilton.

autó, Forma-1, Kanadai Nagydíj, Lewis Hamilton

Forma-1, Bahrein: Ezúttal Raikkönen ékelődött a két Mercedes közé

Idén is Hamilton nyerte a Bahreini Nagydíjat - 2015. április 19.

Hamilton magabiztosan aratott rajt-cél győzelmet az F1 Bahreini futamán. Ezzel az idei négy futamból már három győzelemmel büszkélkedhet.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, bahreini nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton

Hamilton kiesett, Vettel ölébe hullott a győzelem Szingapúrban

Vettel villogott a villanyfényes viadalon - 2012. szeptember 24.

Lewis Hamilton volt a leggyorsabb az időmérőn, 22 körön át vezette is az éjszakai, utcai pályás versenyt, de váltóhiba miatt kiállni kényszerült, így a Red Bull német versenyzője győzött.

autó, F1, gyorsulás, sport, Szingapúri Nagydíj, Sebastian Vettel, Lewis Hamilton, Jenson Button, Fernando Alonso