Találatok a következő címkére: F1

Kettős győzelemmel zárta a Mercedes a Spanyol Nagydíjat

Simán nyert Hamilton Barcelonában - 2018. május 13.

Hamilton idei második, a Mercedes pedig idei első kettős győzelmét aratta a Spanyol Nagydíjon. A négyszeres világbajnok mögött Bottas és Verstappen lett a sorrend.

autó, F1, Forma-1, PRELUDE, Hamilton, Lewis Hamilton, barcelona, Spanyol Nagydíj, Spanyolország

Idei első futamgyőzelmét aratta Hamilton Bakuban

Hamilton nyerte a drámai bakui nagydíjat - 2018. április 29.

Akárcsak tavaly, idén is számos izgalmat hozott a bakui nagydíj. A hol szűk, hol széles utcai pályán végül Hamilton ért célba elsőként Räikkönen és Perez előtt.

autó, F1, Forma-1, azerbajdzsán, Hamilton, PRELUDE, Lewis Hamilton, Mercedes

Izgalmas futamot hozott a Forma-1-es Kínai Nagydíj

Ricciardo nevethetett a Kínai Nagydíj végén - 2018. április 15.

A hatodik helyről induló Ricciardo örülhetett a győzelemnek, mögötte Bottas és Räikkönen volt a sorrend. Hamilton ötödik, Vettel csak a nyolcadik helyen ért célba.

F1, Forma-1, PRELUDE, kínai nagydíj, ricciardo, Daniel Ricciardo, Red Bull

Hamarosan árverésen értékesítik a McLaren MP4/8A versenyautót

Mennyit adnál Senna utolsó McLaren versenyautójáért? - 2018. április 12.

Monacóban nagyszabású árverés kezdődött, amelyen több versenyautó között Ayrton Senna utolsó F1-es versenygépe is új gazdát keres.

autó, Ayrton Senna, Senna, McLaren, F1, Forma-1, versenyautó

Győzelemmel zárta Sebastian Vettel pályafutása 200. nagydíját

Vettel nyerte az idei második futamot Bahreinben - 2018. április 8.

Ausztrália után Bahreinben is győzelmet aratott a Ferrari német pilótája. A második helyen Bottas, a harmadikon Hamilton végzett.

F1, PRELUDE, Vettel, Sebastian Vettel, Ferrari, bahreini nagydíj, Forma-1

Győzelemmel indította az évet a Ferrari német versenyzője

Vettel nyerte az ausztrál idénynyitót - 2018. március 25.

Ma kora reggel elindult a Forma-1 2018-as szezonja. A futamot a második helyről induló Vettel nyerte, mögötte a címvédő Hamilton és Räikkönen lett a sorrend.

autó, F1, F1-2018, Vettel, Ferrari, ausztrál nagydíj

Mutatjuk a Top 10 eseményt a 2017-es F1 szezonból

Ezek voltak a legdrámaibb pillanatok idén a Forma-1-ben - 2017. december 28.

Sokan unalmasnak gondolják manapság a Forma-1-et, ez a gyűjtemény viszont kellően bizonyítja, hogy érdemes vasárnaponként a TV elé ülni.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, autóverseny, visszatekintés

Kettős Mercedes győzelemmel zárult a 2017-es F1-es évad

Bottas nyerte az év utolsó futamát - 2017. november 26.

Idei harmadik győzelmét aratta Abu-Dzabiban Valteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője. Mögötte csapattársa, Hamilton ért célba, míg a dobogó harmadik fokára Vettel állhatott fel.

autó, F1, HR-V, bottas, Valteri, abu dhabi, Nagydíj, Forma-1, Mercedes

Vettel nyert Bottas és Räikkönen előtt Brazíliában

Vettel nyerte a Brazil Nagydíjat - 2017. november 12.

A Magyar Nagydíj után most először nyert futamot Vettel. A német versenyző már a rajtnál megelőzte Bottast, azt követően végig megőrizte vezető helyét.

autó, F11, F1, HR-V, Forma-1, Sao, Paulo, Brazil, Nagydíj, Vettel, Ferrari

Max Verstappen sima győzelmet aratott a Mexikói Nagydíjon

Verstappen nyert, Hamilton világbajnok lett Mexikóban - 2017. október 30.

Pályafutása negyedik világbajnoki címét szerezte meg Hamilton a Mexikói Nagydíjon, amelyen Verstappen győzött Bottas és Räikkönen előtt.

autó, F1, HR-V, verstappen, Mexikó, Mexikói Nagydíj, világbajnok, Hamilton, Lewis Hamilton

Friss cikkek

Egy koreai lap szerint már gyártják az alkatrészeket a hidrogénes sportmodellhez

Sorozatgyártásba kerülhet a Hyundai 770 lóerős sportautója

9 órája – Autósvilág hírei

Ellentétes hírek keringenek a Hyundai hidrogén üzemanyagcellás járművéről, most úgy tűnik, mégis megvalósul a több mint 770 lóerős sportautó, amit korábban csak koncepcióként mutattak be.

Szinte egy az egyben megtartotta a koncepcióautó vonásait a kis villany-Kia

Kategóriájában az egyik legnagyobb hatótávval jön a Kia EV3

12 órája – Autósvilág hírei

Már az idén megérkezhet Európába az EV3, amely nem csak a mérete, de a hatótávja miatt is ígéretesnek tűnik. Mutatjuk, mit kínál a Kia legújabb villanyautója!

Formula-1-es élményt ígér a Mercedes az új autója

Ezen a Mercedesen glória kerül az utasok feje fölé

15 órája – Autósvilág hírei

Formabontó koncepcióautót villantott a Mercedes, ugyanis a PureSpeed névre keresztelt modellről nem csak a tető, de a szélvédő is hiányzik, helyette viszont ott a glória, amely 2018 óta minden Formula-1-es autón kötelező.

Friss tesztek

Felejtsd el, hogy kicsi olcsó kínai. A BYD Seal komoly prémiumgép

Porsche helyett? - BYD Seal teszt

Már itthon is megvásárolható a BYD luxuslimuzinja, amiről nem véletlenül ugrik be sokaknak a Porsche Taycan. A formai hasonlóság tagadhatatlan, de tényleg versenytársa lehet a prémiummárkák termékeinek a Seal? Erre kerestük a választ.

1.5 TSI motorral és kimagasló felszereltséggel próbáltuk: íme a Škoda Scala frissített változata

Cégesként is ilyen menő lesz? Teszten a frissített Škoda Scala!

Eddig is kiváló autó volt a magasan extrázott Scala, éppen ezért a változások sem túl komolyak, legalábbis első ránézésre. Mutatjuk, miben különbözik az elődjétől, illetve azt is, hogy milyen a csúcsmotorral a céges flották egyik leggyakoribb modellje.