Találatok a következő címkére: japán nagydíj

Mindössze három kanyarig jutott Ricciardo Japánban, és vitt magával egy Williamst is

Egy futam maradt Ricciardo F1-es karrierjéből? - 2024. április 7.

Míg Tsunoda remekelt hazai futamán, addig csapattársa, Ricciardo egy kört sem teljesített, a hármas kanyarban falba állította az RB-t, ezzel előidézve az idei szezon első piros zászlóját. Egyesek szerint a bikások már nem sokáig tűrik a gyengélkedését.

F1, ricciardo, rb, japán nagydíj, Red Bull, Formula-1

Teljesen új környezetben mutatja be motorsport sikereit a Honda a suzukai versenypályán

Ingyen látogatható a Honda új motorsport múzeuma - 2024. március 24.

Az F1-es Japán Nagydíj idején nyitja meg kapuit a Honda új múzeuma, ami a márka számtalan versenysikerét mutatja be látványos környezetben.

autó, Honda, Red Bull, Forma-1, versenyautó, múzeum, japán nagydíj

A szingapúri kisiklás után csattanós választ adott Verstappen: 20 másodpercet adott a másodiknak

Verstappen visszatért: hatalmas fölénnyel győzött Japánban - 2023. szeptember 24.

Pérez botlásával is megszerezte Japánban a konstruktőri világbajnoki címet a Red Bull, Verstappen pedig valósággal állva hagyta a mezőnyt a suzukai versenypályán.

F1, Formula-1, Forma-1, japán nagydíj, verstappen

Az 1998-as F1 szezon méltán híres versenyautója új gazdáját keresi

Elárverezik Michael Schumacher ikonikus Ferrariját - 2022. március 5.

A Forma 1 egyik, ha nem a leghíresebb versenyzője, Michael Schumacher vezette ezt a Ferrarit, ráadásul az 1998-as Japán Nagydíjon, ahol rengeteg viszontagsággal megküzdve végül egy defekt miatt vesztett Häkkinen ellen. Mutatjuk az autó kikiáltási árát!

autó, F1, japán nagydíj, Michael Schumacher, Ferrari, v10, Forma-1, árverés, eladó, gyűjtemény, versenyautó

Tálcán kínálta a Ferrari a győzelmet a Mercedesnek

Idén is a Mercedes az F1 világbajnoka - Japán Nagydíj - 2019. október 13.

A két Ferrari indulhatott az első rajtsorból, de már az első pillanatokban elbukták a győzelmet.

F1, Forma-1, japán nagydíj, Mercedes, Mercedes-Benz, mercedes amg, valtteri bottas, bottas

A Japán Nagydíjon is aratott a Mercedes

Vettel egyre távolabb a bajnoki címtől - 2018. október 7.

Hamilton ellentmondást nem tűrően nyerte a Japán Nagydíjat, míg Vettel újra hibát hibára halmozott. Ha a következő versenyen, az Amerikai Nagydíjon Hamilton nyer és Vettel a második helynél hátrébb végez, akkor Hamilton világbajnok.

autó, Forma-1, japán nagydíj, Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Mercedes, Ferrari

Tovább növelte előnyét Japánban Lewis Hamilton

Hamilton sima győzelemmel zárta a Japán Nagydíjat - 2017. október 8.

Komoly előnyre tett szert Hamilton a világbajnokságban mai győzelmével, hiszen Vettel technikai hiba miatt kiállni kényszerült. A brit mögött Verstappen és Ricciardo állhatott fel a dobogóra Suzukában.

F1, HR-V, Forma-1, japán nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton

F1, Japán Nagydíj: Rosberg még közelebb került a világbajnoki címhez

Német győzelem Japánban: Rosberg nyert, világbajnok a Mercedes - 2016. október 9.

A Japán Nagydíj után már nem kérdés a Mercedes-Benz konstruktőri világbajnoksága, pilótáik, a címvédő Lewis Hamilton és a jó szériáját futó Nico Rosberg azonban még harcban áll.

autó, F1, Forma-1, japán nagydíj, Mercedes-Benz, Nico Rosberg

WTCC, Japán Nagydíj: Michelisz Norbi a második futamon is jól ment, López világbajnokként ünnepelt

Magyar győzelem után újabb pontszerzés Japánban, López bajnok - 2016. szeptember 4.

Miután Michelisz Norbi a Japán Nagydíj első futamán rajt-cél győzelemmel nyert, a másodikon a tizedikről a nyolcadik helyre tudott feljönni, így újabb 4 pontot szerzett.

autó, WTCC, japán nagydíj, Michelisz Norbert, Honda

WTCC, Japán Nagydíj: Michelisz rajt-cél győzelmet aratott az első futamon

Magyar győzelem Japánban - Michelisz Norbi által - 2016. szeptember 4.

A Honda gyári csapatában versenyző Michelisz Norbi a márka számára hazai pályán rajt-cél győzelemmel nyert, a dobogóra csakis hondások kerültek.

Friss cikkek

Sorban 10 Dakar-győzelmet aratott a Toyota, ez előtt tisztelegnek egy különkiadással

Dakar-győzelmeket ünnepel az arabok egyedi Land Cruisere

3 perce – Autósvilág hírei

Optikai tuninggal vadították meg a Toyota Land Cruiser araboknak szánt változatát, de persze a fehér fényezés megmaradt.

Ilyen a Dongfeng egyik almárkájanak első konnektoros hibridje

Ilyen PHEV-et kapsz Kínában hatmillió forintnyi jüanér

4 órája – Autósvilág hírei

Aeolus név alatt először mutat be a Dongfeng konnektoros hibridet. De hát már megszoktuk, hogy egy-egy nagyobb márka sok kis apró almárkával célozza a különböző vásárlói csoportokat.

Jubilál a BMW Group Magyarország

20 éves a BMW Magyarország!

7 órája – Sztori

2004 tavaszán alapították a bajorok gyári tulajdonú, hazai leányvállalatát, amely BMW Group Magyarország néven országos márkakereskedői és márkaszerviz hálózatot épített ki és szervesen beépült a pezsgő hazai kulturális életbe.

Friss tesztek

Háromhengeres motorral és kézi sebességváltóval próbáltuk a Kamiq frissített változatát

Megemelve is frissült: íme a legújabb Škoda Kamiq!

Életszagú felszereltséggel és motorral járt nálunk a csehek legkisebb crossovere, abból is a nemrég bemutatott, frissítés utáni verzió. Íme a tapasztalatok!

Felejtsd el, hogy kicsi olcsó kínai. A BYD Seal komoly prémiumgép

Porsche helyett? - BYD Seal teszt

Már itthon is megvásárolható a BYD luxuslimuzinja, amiről nem véletlenül ugrik be sokaknak a Porsche Taycan. A formai hasonlóság tagadhatatlan, de tényleg versenytársa lehet a prémiummárkák termékeinek a Seal? Erre kerestük a választ.

1.5 TSI motorral és kimagasló felszereltséggel próbáltuk: íme a Škoda Scala frissített változata

Cégesként is ilyen menő lesz? Teszten a frissített Škoda Scala!

Eddig is kiváló autó volt a magasan extrázott Scala, éppen ezért a változások sem túl komolyak, legalábbis első ránézésre. Mutatjuk, miben különbözik az elődjétől, illetve azt is, hogy milyen a csúcsmotorral a céges flották egyik leggyakoribb modellje.